KONTAKTER

Kontaktpersoner

Medlems- och fakturafrågor: Micke Friberg, Micke@mjmusic.se 

Valberedningen: Tomas Ekengren, tomas@ekengrens.se eller Stefan Gustafsson, stefan.gustafsson@sgkonsulting.net

Revisorer: Helena Nilsdotter eller Ayan Ekici

Jolpen och Jolpens vänner: Jonas Brinklert, jonas@brinklert.se

SRCC medlemssystem: Lars Wenning, Lars.wenning@grundbulten.se 

SRCC webb- och Facebooksida: Veronika Eriksson, Ericsson.veronika@gmail.com eller Lars Wenning, Lars.wenning@grundbulten.se 

Partnerfrågor: Per Norgren, Per.norgren@fuchs-oil.com

Vill du kontakta någon i styrelsen, se Styrelsen.

 

Beställning av ny klubbvimpel

Är du medlem och vill du beställa en ny klubbvimpel sätter du in 200 kr på klubbens konto och skriver ”Beställning av vimpel + namn och adress”. Kontakta sen klubbens kassör via mail för att uppmärksamma honom att en inbetalning är skickad och att du vill beställa en ny vimpel.

 

Fakturaadress och bankgiro

Fakturaadress: Storebro Royal Cruiser Club Box 3 611 22 Nyköping

Bankgiro 5728-3020, Swish 1236449961 – Vid inbetalningar ange alltid vad betalningen gäller. (OBS! ej medlemsavgifter.)

Bankgiro vid inbetalning av medlemsavgift och Jolpens vänner sker på Bankgiro 376-6938 Storebro Royal Cruiser Club (Bizsys AB), då dessa fakturor går genom vårt medlemssystem.

 

 

 

 

Ansvarig för sidans innehåll: Veronika Ericsson