KONTAKTER

Kontaktpersoner

Medlems- och fakturafrågor: Micke Friberg, Micke@mjmusic.se 

Kontakta valberedningen: Lena Engelmark, Lena.engelmark99@gmail.com eller Johan Moss, Johanmoss@me.com

Kontakta revisorn: Lena Smedstad, Lsmedstad@hotmail.com

Jolpen och Jolpens vänner: Magnus Larsson, Magnus.larsson@jrsam.se

SRCC medlemssystem: Lars Wenning, Lars.wenning@grundbulten.se eller Micke Friberg, Micke@mjusic.se 

SRCC webb- och Facebooksida: Lars Wenning, Lars.wenning@grundbulten.se eller Veronika Ericsson, Ericsson.veronika@gmail.com

Klubbnytt (SRCC medlemstidning): Magnus Larsson, Magnus.larsson@jrsam.se eller Roger Alm, Roger.danderyd@gmail.com

Partnerfrågor: Per Norgren, Per.norgren@fuchs-oil.com

Vill du kontakta någon i styrelsen, se Styrelsen.

 

Beställning av ny klubbvimpel

Är du medlem och vill du beställa en ny klubbvimpel sätter du in 200 kr på klubbens konto och skriver ”Beställning av vimpel + namn och adress”. Kontakta sen klubbens kassör via mail för att uppmärksamma honom att en inbetalning är skickad och att du vill beställa en ny vimpel.

 

Fakturaadress och bankgiro

Fakturaadress: Storebro Royal Cruiser Club Box 3 611 22 Nyköping

Bankgiro 5728-3020, Swish 1236449961 – Vid inbetalningar ange alltid vad betalningen gäller. (OBS! ej medlemsavgifter.)

Bankgiro vid inbetalning av medlemsavgift och Jolpens vänner sker på Bankgiro 376-6938 Storebro Royal Cruiser Club (Bizsys AB), då dessa fakturor går genom vårt medlemssystem.

 

 

 

 

Ansvarig för sidans innehåll: Veronika Ericsson